Varteliai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Daugelis iš mūsų namų saugumą traktuoja kaip ramybės ir saugumo oazę. Tinkamai suprojektuota tvora saugo mūsų valdas nuo nepageidaujamų svečių, papildo namo architektūrą ir gražina bendrą vaizdą.  Rengiantis tverti tvorą būtinai reikia apmąstyti ir vartelių, kurie skirti vaikščioti žmonėms vietą. Varteliai beveik visada būtini tvoros projekte, kadangi gyvenamojo tipo namuose ar viešose įstaigose, mums dažniau reikia praeiti pėsčiomis, nei pravažiuoti automobiliu. Todėl įsirengus vartelius, rečiau reikės darinėti didelius vartus, kurie skirti pravažiuoti automobiliams. 


Šis tvoros elementas skirtingai nei visi kiti teikia estetinę ir patogumo funkciją. Varteliai tai pats gražiausias tvoros elementas, todėl renkantis juos derėtų nemažai savo dėmesio atkreipti jų išvaizdai. Rinkitės tokius vartelius, kurie derėtų prie tvoros ir bendros namo architektūros. Rinkdamiesi vartelius pabrėžkite savo išskirtinį stilių, tegul visi praeinantys pro jūsų namus neatitraukia akių nuo išskirtinio vartelių dizaino.
 
Vartelių grožis svarbu, tačiau nepamirškite, kad jie taip pat turi būti paprastai naudojami ir lengvai varstytųsi į abi puses, taip pat pagaminti iš tvirtų ir ilgaaamžiškų medžiagų. 


ETVORA“ prekiauja segmetiniais varteliais, strypelių varteliais ir naujo tipo varteliais, kurie užpildyti ornamentinio tipo tvoros segmentu