Tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Yra daug priežasčių kodėl turėtumėte savo nekilnojamąjį turtą aptverti viena iš daugybės esančių rūšių tvorų. Viena iš svarbiausių jūsų namo investicijų, į ką turite investuoti yra tvora. Tai ne tik pridės jūsų namui vertės, bet ir atliks estetinę funkciją. „ETVORA“ galite išsirinkti iš daugybės aukštos kokybės tvorų rūšių, kurios puikiai aptvers jūsų kiemą ir atsitiks jūsų lūkesčius.


Mes siūlome nemažą asortimentą tvorų  rūšių, tai: segmentinės tvoros, tinklinės tvoros, tvoros žvėrims, metalinės tvoros, laikinos tvoros, strypinės tvoros. 
Segmentines tvoras šiuo metu renkasi nemaža dalis žmonių, ketinančių aptverti savo sklypą. Dažnai šią tvorą renkamasi dėl to, kad ji yra palyginti nebrangi taip pat greitai ir lengvai sutveriama. 


Tinklinė tvora taip pat yra pakankamai pigus variantas. Tiek segmentines, tiek tinklines tvoras verta rinktis kuomet neturite poreikio paslėpti savo teritorijos nuo pašalinių akių. Šias tvoras rekomenduojama rinktis soduose, kur svarbu į savo teritoriją įleisti kuo daugiau šviesos. 
Lengvos ir ekonomiškos tvoros žvėrims, skirtos aptverti dideliems plotams, gali būti įvairaus pločio ir aukščio. Tvoros skirtos žvėrims aptverti yra gaminamos ypač patvarios, kad gyvūnai neištrūktų į laisvę. 


Gražaus dizaino ir patvari yra metalinė tvora. Tvoros gaminamos iš tvirto metalo, tai užtikrina tvoros tvirtumą taip pat metalinė tvora turi įvairių dizaino sprendimų.
Laikinos tvoros pasitarnaus tuomet, kai tvoros reikia tik tam tikram laikotarpiui, aptverti renginio vietą ar statybųaikštelę. Laikinos tvoros gaminamos taip kad jas būtų lengva sumontuoti ir išmontuoti. 


Strypinės tvoros taip pat suteikia įvairias dizaino galimybes, galite rinktis glausčiau ar rečiau sumontuotus strypus, priklausomai nuo to ar norite įsileisti daugiau ar mažiau šviesos į savo sklypą. 


Renkantis tvorą svarbu išsiaiškinti ar norite saugios, gražios ar pigios tvoros, žinoma, galima derinti ir visus šiuos prioritetus. Bet kokiu atveju pasirinkę tverti tvorą nenusivilsite, nes tvora užkirs kelią įsibrovėliams ir nepageidaujamiems svečiams jūsų kieme.