Kelio užtvarai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Kelio užtvarai neatsiejama saugomų objektų dalis, jie naudojami reguliuoti tiek automobilių, tiek žmonių eismą. Kelio užtvarai sutinkami ir prie geležinkelio bėgių. Siūlome rinktis mūsų parduodamas kelio užtvaro sistemas apsaugoti savo teritoriją ir sklandžiai kontroliuoti žmonių bei automobilių eismą.

Automatinės kelio užtvarų sistemos turi platų dizaino ir galimybių pasirinkimą. Pagal tai ką ruošiatės užtverti kelio užtvaru reikėtų rinktis konkrečius kelio užtvaro parametrus. Reikėtų atsižvelgti į kelio užtvaro atsidarinėjimo greitį, jei kelio užtvaras statomas reguliuoti intensyvų eismą, tuomet jis turi veikti greitai ir nesudaryti spūsčių ir kliūčių pravažiuoti automobiliams. Taip pat reiktų atsižvelgti į karties ilgį, kuri gali siekti iki 6 metrų ilgio. 

Kelio užtvaras beveik visuomet yra statomas lauke, todėl mūsų kelio užtvarai yra gaminami iš kokybiškų, ilgaamžiškų ir įvairioms klimato sąlygoms pritaikytų medžiagų. Kadangi kelio užtvarai veikia automatikos pagalba ir tai yra ne kasdienis prietaisas, kelio užtvaro montavimą rekomenduojame patikėti profesionalams, kurie užtikrins sklandų kelio užtvaro darbą.