Laikinos tvoros

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Laikinos tvoros nepaprastai praverčia tais atvejais, kai reikia neilgam laikui, laikinai, apsaugoti tam tikrą teritoriją. Toks apsaugos variantas ypač vertinamas statybų srityje, kai reikalinga nuo pašalinių žmonių saugiai išlaikyti brangiai kainuojančią techniką, statybines medžiagas, pastolius ir kitokią statybų metu naudojamą įrangą. Gyvename tokiais laikais, kai nugvelbiamas ne tik neprižiūrimai padėtas daiktas, bet ir užtikrintai užrakinti, taigi saugojimu to, kas kainuoja itin brangiai, būtina pasirūpinti patiems. Statomą pastatą bei jame laikomą turtą, kai jau leidžia sąlygos, gali apsaugoti jame įrengtos apsaugos sistemos, tačiau ne visuomet tai atlikti įmanoma, taigi šiuo laikotarpiu objektą bei brangų jo turtą saugo tik laikinos tvoros. Jos neturėtų būti menkas tinklelis, tarsi užkarda prabėgančiam šuniui, o kuo tvirtesnės, kad atlaikytų  bet kokį įsibrovėlį; vartai apskritai turi būti kuo sunkiau atidaromi. Jei statybų ar kokioje kelių remonto bei kt. aikštelėje nakčiai ar savaitgaliui paliekamos transporto priemonės, laikinos tvoros turi būti kuo tvirtesnės, kuo saugesnės.

Laikinos tvoros yra gaminamos iš cinkuoto metalo, todėl tokias įsigijusi statybų įmonė jas naudos įvairių objektų apsaugai ilgus metus. Kadangi laikinos tvoros yra labai lengvais sumontuojamos ir išardomos, jos nesukels daug problemų įmonės darbuotojams kraustantis iš vienos vietos į kitą. Jei verslininkai pageidauja kuo tvirtesnės laikinos tvoros, jie gali pasirinkti pagamintą iš karštai cinkuoto plieno, kas jai suteikia užtikrintą stiprumą, ir tokią, kurios segmentas yra sustiprintas horizontaliais rėmais bei jų sienelėmis.

Laikinos tvoros taip pat apsaugos nuo smalsaujančių praeivių, nes teritorijose, kuriose vyksta intensyvūs darbai, būtinas atidus saugumas. Čia darbuotojai paiso saugos reikalavimų ir užsiima tiesioginiu savo darbu, o netikėtai darbinėje aplinkoje pasirodęs pašalinis asmuo gali nukentėti. Laikinos tvoros bus ta riba, kurią draudžiama peržengti ir tokiu būdu bus išvengta nelaimingų atsitikimų.

Tuomet, kai reikia aptverti koncerto, renginio ar šiaip žmonių susibūrimo vietą, atskirti ją nuo praeivių arba tiesiog tik išskirti tam tikrą ribą, tuomet puikiausiai tiks pastatomos laikinos tvoros, kurioms nebūtina sustiprinta apsauga ar didelis tvirtumas. Kadangi tokios tvoros yra labai lengvai surenkamos ir jas paprasta transportuoti, todėl tai  - geriausias pasirinkimas tiems, kas dažnai turi poreikį laikinam teritorijos aptvėrimui ir leidžia sutaupyti lėšų, nes tuomet nereikės naudotis nuomininkų paslaugomis.

Laikinos tvoros gali būti pasirenkamos pagal sekcijų aukštį, plotį, skersmenį bei rėmo dydį.