Apie mus

Tvora ir vartai – tai ne tik estetinę funkciją teikiantys kiemo aksesuarai, bet ir viena iš didžiausių saugumą teikiančių priemonių. etvoros.lt gali visapusiškai prisidėti prie Jūsų turto saugojimo, konsultuodami, gamindami, montuodami įvairiausias tvoras ir vartus pagal įmantriausius klientų poreikius. Esame visuomet pasirengę savo darbus atlikti taip, kad jie ir saugotų, ir puoštų teritoriją.

Mūsų įmonė prekiauja:

Mūsų gaminamos tvoros ir jų tvirtinimo elementai yra tik aukščiausios kokybės, o montavimo darbai – ilgalaikiai ir be priekaištų.

Turime filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, kur, užsukus į prekybos vietą, mūsų darbuotojai pagelbės objekto tvėrimo klausimais ir padės surasti atsakymus į juos. Nesant galimybei ten apsilankyti, visas mūsų prekes galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje. Profesionalūs darbuotojai patars Jums ir padės apsispręsti, kokio dydžio ir kokios medžiagos tvorą rinktis individualiam sprendimui. Pažadame nemokamas ir kokybiškas konsultacijas, nesvarbu, ar skambintumėt, ar užsuktumėt į prekybos vietas, kurios pagelbės nerandant savojo tvoros ar vartų varianto.

Tvorų, vartų montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje. Mūsų gaminamos tvoros ir vartai užtikrina aukščiausią kokybę, saugumą ir funkcionalumą.

Daug kas siūlo aukštą kokybę už nedidelę kainą, tačiau mes tai ir įgyvendiname!

 

Mūsų partneriai Estijoje:

Esselen OÜ
Vilja 5, Maardu linn, Harju maakond, 74115