Lauko treniruokliai

Džiaugiamės galėdami jums pasiūlyti veiksmingus ir funkcionalius lauko treniruoklius, kuriais parkuose ar kitose vaizdingose vietose pamėgo sportuoti daugelis lietuvių. 

Šiandien didelė žmonių dalis supranta, kad aktyvus gyvenimo būdas yra geresnės sveikatos ir ilgaamžiškumo paslaptis. Tačiau nemažai žmonių dirba sėdimus darbus ir susiduria su sveikatos problemomis, Lietuvoje jau pradėjo didėti ir nutukimo lygis.

Norint užkirsti tam kelią lauko treniruokliai yra puikus sprendimas. Statomi šalia mokyklų ir didelėse susibūrimo vietose jie suteikia galimybę sportuoti ir judėti gryname ore, o sportuojant gryname ore sportas teikia dar didesnę naudą.

Siūlome įvairius lauko treniruoklius, kurie treniruoja įvairias kūno raumenų grupes, tiek viršutines, tiek apatines. Treniruokliai sukurti ir taip kad didintų judrumą, lankstumą, ištvermę, gerintų širdies ir kraujagyslių veiklą. 

Šie treniruokliai yra veiksmingi ir pritaikyti visoms amžiaus grupėms, nuo pradinės mokyklos vaikų iki senyvo amžiaus žmonių. Treniruoklių dizainas dera tiek kaimo vietovėje, tiek mieste. 

Lauko treniruokliai gaminami iš patvarių medžiagų, tokių kaip plienas su plastiko detalėmis. Treniruokliai yra patrauklaus dizaino, lengvai sumontuojami ir reikalaujantys minimalios priežiūros