Stulpai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Sklando posakis „Gera tvora – geri kaimynai“. Manome daugelis galėtų su tuo sutikti. Šis posakis tinka ypač tada, kai jūsų kaimynystėje gyvenantis „kaimynas“ turi keturias kojas. Tuomet tvora yra būtina aptverti jūsų nuosavybę. Tačiau ne mažiau svarbu, be tvoros išsirinkimo, išsirinkti ir tinkamus stulpus jūsų tvorai. 


Stulpai yra neatsiejama tvoros dalis, be kurių tvoros tvėrimas būtų neįsivaizduojamas. Stulpai atlieką atraminę funkcija ir padeda atlaikyti tvoros svorį. Stulpai ne tik atlieka svarbią atraminę funkciją, bet taip pat ir estetinę. Renkantis stulpus juos reikėtų derinti prie bendro tvoros dizaino. Taip pat stulpai turėtų būti pagaminti iš tvirtų ir kokybiškų medžiagų, kad jokie siaučiantys vėjai, jiems nebūtų baisūs ir atsikėlę po vėjuotos nakties nerastumėte išgriuvusios savo tvoros. Stulpai turėtų būti pagaminti iš tokios medžiagos, kuriai būtų nebaisus besikeičiantis lietuviškas klimatas ir stulpai būtų ilgaamžiai. 


ETVORA“ jums siūlo rinktis šias tvorų stulpų rūšis: stačiakampio formos tvoros stulpai, plieniniai apvalios formos tvoros stulpai, plieninės apvalios stulpų atramos. 


Jei turite klausimų susijusių su tvoros stulpų pasirinkimu ar montavimu, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie pasiruošę Jums padėti